Blog

Udržte si zdravý dovolenkový BRONZ!

Udržte si zdravý dovolenkový BRONZ! Z letnej dovolenky v tuzemsku aj v zahraničí sa okrem pocitu oddýchnutia väčšinou vrátime aj s bronzovým nádychom pokožky. Zdravé opálenie pôsobí nie len atraktívne, ale aj mladistvo, a preto by bola škoda, keby ste o svoj bronz ihneď prišli. Ak si na prelome leta a jesene chcete udržať opálenie a zabrániť rýchlemu “vyblednutiu”, stavte na správnu starostlivosť, ktorá zabezpečí uchovanie tmavších odtieňov pokožky a zároveň poskytne jej dostatočnú výživu.

Čítajte viac...

BIO POTRAVINY - v čom spočíva ich potenciál?

BIO POTRAVINY - v čom spočíva ich potenciál? Po výraznej chemikalizácii potravinárstva v 20. storočí, ktoré bolo obdobím industrializácie, prichádzajú do našej kultúry tendencie opätovného návratu k pôvodnej kvalite potravín rastlinného aj živočíšneho pôvodu. Výsledkom tohto snaženia je nový sektor moderného hospodárstva - tzv. biohospodárstvo.

Čítajte viac...

Prihlásenie

Udeľujem spoločnosti Biopoint.sk, s. r. o. súhlas so spracovaním osobných údajov získaných prostredníctvom cookies, a to najmä: IP adresa, lokalizačné údaje, informácie o aktivite na webovej stránke a pod. Účelom je personalizovanie reklamy, štatistické a analytické spracovanie dát. Údaje získané prostredníctvom cookies môžu byť spracúvané aj ďalšími zmluvnými partnermi Biopoint.sk, s. r. o.. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať. Bližšie informácie tu.