BIO Chlorella pyrenoidosa 250g 625 tabliet

BIO Chlorella pyrenoidosa 250g 625 tabliet

Hodnotenie produktu: 5/5 (10x)

Vaše hodnotenie:

AKCIA 40%

BIO Chlorella pyrenoidosa 250g, 625 tabliet

21,90 € s DPH

Skladové číslo:

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: KRÄUTERLAND

Kräuterland BIO Chlorella pyrenoidosa (400mg v 1 tablete)

Chlorella pyrenoidosa je sladkovodná riasa. Vyniká vzácnymi prírodnými živinami.
Táto sladkovodná riasa obsahuje okrem iného veľké množstvo proteínov, aminokyselín, mastných kyselín, minerálnych látok, sacharidov a provitamínu A.
V tejto sladkovodnej riase sú okrem toho zahrnuté aj vápnik, magnézium, kremík, železo, chróm, zinok, vitamín E a D, kyselina listová ako aj nenasýtené mastné kyseliny omega 6 a omega 9.
Riasy sú z kontrolovaného biologického pestovania.
Odporúčané dávkovanie / použitie :
3x denne 3 tabletky – brať s veľkým množstvom kvapaliny

Prísady (1 lisovaná tabletka): 400mg Bio- Chlorella pyrenoidosa. Lisované tabletky neobsahujú žiadne farbivá, plniace, aromatické a ani konzervačné látky. 

Hmotnosť 1 vylisovanej tablety je 400mg

Zloženie:

Chlorela (Chlorella pyrenoidosa),
625 lisovaných tabliet BIO Chlorely 250 g
9 tabliet obsahuje:
Bio Chlorela čistá: .......3600 mg
1 tableta obsahuje:
BIO Chlorela čistá: .......400 mg

Odporúčané dávkovanie:

3x denne 3 lisované tabletky zapiť veľkým množstvom tekutiny. Vhodné pre vegetariánov.

Dôležité upozornenia:
Pri užívaní tabletiek ako výživového doplnku neprekračovať odporúčané dávkovanie. Tabletky nie sú náhradou vyváženej, pestrej stravy a zdravého spôsobu života. Uchovať v chlade, suchu, mimo dosahu malých detí a chrániť pred svetlom. Nie je určené pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Neužívajte pri známej precitlivenosti na niektorú zo zložiek produktu. Pokiaľ užívate lieky na zníženie zrážanlivosti krvi, poradte sa o vhodnosti užívania s lekárom alebo lekárnikom. Neobsahuje lepok. Výživový doplnok.

 

Prihlásenie

Udeľujem spoločnosti Biopoint.sk, s. r. o. súhlas so spracovaním osobných údajov získaných prostredníctvom cookies, a to najmä: IP adresa, lokalizačné údaje, informácie o aktivite na webovej stránke a pod. Účelom je personalizovanie reklamy, štatistické a analytické spracovanie dát. Údaje získané prostredníctvom cookies môžu byť spracúvané aj ďalšími zmluvnými partnermi Biopoint.sk, s. r. o.. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať. Bližšie informácie tu.