BIO Spirulina 250g 625 tabliet

BIO Spirulina 250g 625 tabliet

Hodnotenie produktu: 4.88/5 (8x)

Vaše hodnotenie:

ZĽAVA 20%

BIO Spirulina 250g, 625 tabliet

12,72 € s DPH

15,90 € s DPH Zľava 20%

Skladové číslo:

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: KRÄUTERLAND

BIO Spirulina
Spirulina je z rodu mikroskopických rias, obsahuje mnoho prírodných vitamínov, minerálov a stopové prvky.
Spirulina zásobuje telo železom, vápnikom, zinkom, horčíkom, vitamínom B12, kyselinou listovou, enzýmami, chlorofylom a sekundárnymi rastlinnými látkami.
Mikroskopická riasa nie je bohatá len na betakarotén. Spirulina obsahuje aj vzácnu rastlinnú bielkovinu s esenciálnymi aminokyselinami a nenasýtené mastné kyseliny.

Odporúčané dávkovanie / použitie :
3x denne 3 tabletky –zapiť s veľkým množstvom tekutín
Vhodné pre vegetariánov.

Prísady (1 lisovaná tabletka): 400mg Bio- Spirulina. Lisované tabletky neobsahujú žiadne farbivá, plniace, aromatické a ani konzervačné látky.

Hmotnosť 1 vylisovanej tablety je 400mg

Zloženie:

1 tabletka obsahuje 400g čistej BIO-Spiruliny

Dôležité upozornenia:
Pri užívaní tabletiek ako výživového doplnku neprekračovať odporúčané dávkovanie. Tabletky nie sú náhradou vyváženej, pestrej stravy a zdravého spôsobu života. Uchovať v chlade, suchu, mimo dosahu malých detí a chrániť pred svetlom. Nie je určené pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Neužívajte pri známej precitlivenosti na niektorú zo zložiek produktu. Pokiaľ užívate lieky na zníženie zrážanlivosti krvi, poradte sa o vhodnosti užívania s lekárom alebo lekárnikom. Neobsahuje lepok. Výživový doplnok.

 

Prihlásenie

Udeľujem spoločnosti Biopoint.sk, s. r. o. súhlas so spracovaním osobných údajov získaných prostredníctvom cookies, a to najmä: IP adresa, lokalizačné údaje, informácie o aktivite na webovej stránke a pod. Účelom je personalizovanie reklamy, štatistické a analytické spracovanie dát. Údaje získané prostredníctvom cookies môžu byť spracúvané aj ďalšími zmluvnými partnermi Biopoint.sk, s. r. o.. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať. Bližšie informácie tu.