Glucosamin prášok 1000g

Glucosamin prášok 1000g

Hodnotenie produktu: 4.91/5 (11x)

Vaše hodnotenie:

ZĽAVA 20%

Glucosamin prášok, čistý glukosamín sulfát 1000 g v uzatvárateľnom vrecku

15,12 € s DPH

18,90 € s DPH Zľava 20%

Skladové číslo:

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: KRÄUTERLAND

Glukosamín ako doplnok stravy pre chrupavky a kĺby.
Pre starostlivosť o mnoho-tkanivové štruktúry v tele ako sú chrupavky, šľachy, väzy ale aj synoviálna tekutina, srdcové chlopne a cievy je potrebná dávka glukosamínu. Glukosamín je aminoskupina (skladá sa z 1 atómu dusíka a 3 atómov vodíka), ktorá je viazaná na molekulu glukózy (cukor). 
Glukosamín je ale tiež hlavnou zložkou kĺbovej tekutiny (synoviálna tekutina). Nedostatok glukosamínu môže viesť k oslabeniu tvorby vodnej tekutiny v kĺboch, a tým k nedostatočnému mazaniu. Keď telo starne produkuje menej glukosamínu, čo môže nepriaznivo ovplyvniť vitalitu a zdravie.

ZLOŽENIE:

Glukosamín sulfát (C6H13NO5), glukosamín sulfát, 1000 g
Glucosamin prášok, glukosamín sulfát 1000 g

DÁVKOVANIE:

2x denne  1/2 čajovej lyžičky (Glukosamín sulfát 750 mg)w

Dôležité upozornenia:

Pri užívaní tohto produktu ako výživového doplnku neprekračovať odporúčané dávkovanie. Neužívať ako náhradu vyváženej, pestrej stravy a zdravého spôsobu života. Uchovať v chlade, suchu, mimo dosahu malých detí a chrániť pred svetlom. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Tehotné a dojčiace ženy by mali užívanie výrobku konzultovať s lekárom.

UPOZORNENIE:
NARIADENIE EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) č. 1924/2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach zakazuje označovať na výrobkoch a miestach, ktoré výrobky predávajú (e-shop) zdravotné účinky produktu. Preto podľa tohto nariadenia nemôžu byť žiadnym potravinám priraďované iné výživové a zdravotné tvrdenia okrem povolených. Všetky informácie o výživových a zdravotných tvrdeniach uvedené na našej stránke sú len súborom informácií voľne prístupných z domácich a zahraničných zdrojov a za žiadnych okolností nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení produktu prípadne jej nutričných a liečivých účinkoch. Pokiaľ chce spotrebiteľ presné informácie podložené odbornými a vedeckými štúdiami je dôležité oboznámiť sa s nimi prostredníctvom všetkých dostupných odborných zdrojov.

Alternatívne produkty

Prihlásenie

Udeľujem spoločnosti Biopoint.sk, s. r. o. súhlas so spracovaním osobných údajov získaných prostredníctvom cookies, a to najmä: IP adresa, lokalizačné údaje, informácie o aktivite na webovej stránke a pod. Účelom je personalizovanie reklamy, štatistické a analytické spracovanie dát. Údaje získané prostredníctvom cookies môžu byť spracúvané aj ďalšími zmluvnými partnermi Biopoint.sk, s. r. o.. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať. Bližšie informácie tu.