MSM pure 120 kapsúl

MSM pure 120 kapsúl

Hodnotenie produktu: 4.67/5 (6x)

Vaše hodnotenie:

Vysoko čistý MSM (Metylsulfonylmetán) 120 kapsúl

7,90 € s DPH

Skladové číslo:

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: KRÄUTERLAND

MSM je skratka pre metylsulfonylmetán alebo tiež organickú síru.

Síra ako nekovová minerálna látka je prítomná v prakticky každej bunke tela a je nevyhnutná pre takmer všetky telové funkcie.
MSM sa síce vyskytuje vo všetkých zelených miestach zeleniny a ovocia, v riasach, v rôznych plodoch a v malom množstve aj v obilninách. Avšak tieto minerály sa stratia, akonáhle sa tieto potraviny ohrejú alebo vyschnú.
Síra je veľmi dôležitý prvok enzýmov, katalyzátorov a imunoglobulínov, je nevyhnutná pre stavbu a výživu tkanív (chrupaviek , kolagénov), vlasov a nechtov, ako aj glutatiónu, pre telo najdôležitejšiemu antioxidantu.
MSM je tiež zložka niekoľkých životu dôležitých esenciálnych aminokyselín (metionín, cystin ). Vytvára flexibilné spojenie medzi bielkovinami v našich svalových tkanivách a udržiava bunkové steny priepustné, takže sa môžu výživné látky, voda vstrebať a odpadové látky sa môžu odviezť z buniek.

Odporúčané dávkovanie: 1 kapsula denne

Zloženie:

Metylsulfonylmetán (C2H6O2S), Metylsulfonylmetán, 500 mg v 1 kapsule
120 kapsúl 72 g 
zloženie prázdnej kapsule z hovädzieho dobytka:
(želatína, purifikovaná voda, oxid siričitý)

Dôležité upozornenia:

Pri užívaní tohto produktu ako výživového doplnku neprekračovať odporúčané dávkovanie. Neužívať ako náhradu vyváženej, pestrej stravy a zdravého spôsobu života. Uchovať v chlade, suchu, mimo dosahu malých detí a chrániť pred svetlom. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Tehotné a dojčiace ženy by mali užívanie výrobku konzultovať s lekárom.

UPOZORNENIE:
NARIADENIE EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) č. 1924/2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach zakazuje označovať na výrobkoch a miestach, ktoré výrobky predávajú (e-shop) zdravotné účinky produktu. Preto podľa tohto nariadenia nemôžu byť žiadnym potravinám priraďované iné výživové a zdravotné tvrdenia okrem povolených. Všetky informácie o výživových a zdravotných tvrdeniach uvedené na našej stránke sú len súborom informácií voľne prístupných z domácich a zahraničných zdrojov a za žiadnych okolností nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení produktu prípadne jej nutričných a liečivých účinkoch. Pokiaľ chce spotrebiteľ presné informácie podložené odbornými a vedeckými štúdiami je dôležité oboznámiť sa s nimi prostredníctvom všetkých dostupných odborných zdrojov.

Alternatívne produkty

Prihlásenie

Udeľujem spoločnosti Biopoint.sk, s. r. o. súhlas so spracovaním osobných údajov získaných prostredníctvom cookies, a to najmä: IP adresa, lokalizačné údaje, informácie o aktivite na webovej stránke a pod. Účelom je personalizovanie reklamy, štatistické a analytické spracovanie dát. Údaje získané prostredníctvom cookies môžu byť spracúvané aj ďalšími zmluvnými partnermi Biopoint.sk, s. r. o.. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať. Bližšie informácie tu.