BIO Marhuľový olej 250ml

BIO Marhuľový olej 250ml

Hodnotenie produktu: 5/5 (7x)

Vaše hodnotenie:

BIO olej z marhuľových jadierok, 250 ml oleja z marhuľových jadierok lisovaných za studena v BIO kvalite

13,90 € s DPH

Skladové číslo:

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: KRÄUTERLAND

BIO olej z marhuľových jadierok, 250 ml

Olej z marhuľových jadierok sa teší rastúcej popularite, pretože pomáha najmä ľuďom so suchou a citlivou pokožkou. Pokožke nepomáha iba samotný olej ale aj vitamíny, ktoré tento olej obsahuje a preto, sa pokožka stáva hebkejšia a jemnejšia.

Náš organický olej z marhuľových jadierok je veľmi ľahký a má nepatrnú vôňu marcipánu. Získava sa z jadierok marhúľ a obsahuje vysoký podiel kyseliny olejovej (65%), kyselina linolová (30%), a stearovej a kyseliny palmitovej . Okrem toho, že je bohatý na vitamíny A, B a E .

Olej z marhuľového jadrierka sa jemne lisuje za studena a vyrába bez konzervačných látok a prísad . Vďaka jemnému lisovaniu za studena sú v oleji stále obsiahnuté všetky cenné sekundárne rastlinné látky.

Vďaka jemnej mandľovej príchuti sa v kuchyni používa olej z marhuľových jadier v dezertoch, zákuskoch alebo šalátových dresingoch . Nie je vhodný iba ako olej na varenie, ale aj pre starostlivosť o pokožku a vlasy.

Spotreba:

Po otvorení musí byť fľaša oleja z marhuľového jadra dobre skladovaná a rýchlo vyčerpaná.

Skladovanie: 

Chladné, suché a chránené pred svetlom

Dávkovanie: 

denne odporúčame asi 1 až 3 čajové lyžičky čistého oleja z marhuľového jadra.

Zloženie:

100% čistý marhuľový olej zo sladkých marhuľových jadier, lisovanie za studena v organickej kvalite. Možný zákal a sediment neovplyvňujú kvalitu.

 

Výživové hodnoty " BIO oleja z marhuľových jadierok "

Priemerné nutričné ​​hodnoty

100 ml

1 lyžica (10 ml)

energia:

3700 kJ / 900 kcal

370 kJ / 90 kcal

tuk

100 g

10 g

z toho
- nasýtené mastné kyseliny


4,3 g


0,43 g

- mononenasýtené mastné kyseliny

67,9 g

6,79 g

- polynenasýtené mastné kyseliny

27,8 g

2,78 g

sacharidy

0 g

0 g

vláknina

0 g

0 g

proteín

0 g

0 g

soľ

0 g

0 g

 

 

UPOZORNENIE:
NARIADENIE EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) č. 1924/2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach zakazuje označovať na výrobkoch a miestach, ktoré výrobky predávajú (e-shop) zdravotné účinky produktu. Preto podľa tohto nariadenia nemôžu byť žiadnym potravinám priraďované iné výživové a zdravotné tvrdenia okrem povolených. Všetky informácie o výživových a zdravotných tvrdeniach uvedené na našej stránke sú len súborom informácií voľne prístupných z domácich a zahraničných zdrojov a za žiadnych okolností nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení produktu prípadne jej nutričných a liečivých účinkoch. Pokiaľ chce spotrebiteľ presné informácie podložené odbornými a vedeckými štúdiami je dôležité oboznámiť sa s nimi prostredníctvom všetkých dostupných odborných zdrojov.

Prihlásenie

Udeľujem spoločnosti Biopoint.sk, s. r. o. súhlas so spracovaním osobných údajov získaných prostredníctvom cookies, a to najmä: IP adresa, lokalizačné údaje, informácie o aktivite na webovej stránke a pod. Účelom je personalizovanie reklamy, štatistické a analytické spracovanie dát. Údaje získané prostredníctvom cookies môžu byť spracúvané aj ďalšími zmluvnými partnermi Biopoint.sk, s. r. o.. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať. Bližšie informácie tu.