BIO Avokádový olej 250ml

BIO Avokádový olej 250ml

Hodnotenie produktu: 4.88/5 (8x)

Vaše hodnotenie:

AKCIA 20%

BIO Avokádový olej lisovaný za studena, 250ml

7,12 € s DPH

8,90 € s DPH Zľava 20%

Skladové číslo:

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: KRÄUTERLAND

BIO Avokádový olej lisovaný za studena, 250ml

Avokádový olej sa jemne lisuje za studena , neobsahuje konzervačné látky a prísady a neobsahuje ani cholesterol. Okrem toho je vhodný aj na využitie v kuchyni pri väčších teplotách a to až do 255 ° C.

Využitie oleja v kuchyni:

Avokádový olej je v kuchyni vynikajúcou náhradou masla a je ideálny na pečenie rýb, mäsa, hydiny a na toasty. Vďaka svojej chuti a tepelnej odolnosti je avokádový olej ideálny na grilovanie, pečenie, marinovanie, ako finálne dochucovadlo cestovín alebo zeleniny, marinády a dresingov alebo dipov a je vhodný aj do pesta.

Využitie olej v kozmetike:

Je vhodná pre všetky typy pleti, či už suchú alebo mastnú, alebo kombinovanú pleť. Biotín v avokádovom oleji prispieva k tomu, že olej má pozitívny účinok na suchú a poškodenú pokožku. Pomáha pleti absorbovať väčšiu vlhkosť. Okrem toho má prirodzený SPF 3 až 4.

Spotreba:

Po otvorení musí byť fľaša avokádového oleja dobre uzavretá a rýchlo vyčerpaná.

Skladovanie: 

Chladné, tmavé a chránené pred svetlom.

Dávkovanie: 

Odporúčame denne asi 1 až 3 čajové lyžičky čistého avokádového oleja na vnútorné použitie.

Zloženie:

100% čistý avokádový olej z lisovania za studena v organickej kvalite. Možná zákal a sediment neovplyvňujú kvalitu.

 

Výživové hodnoty " BIO avokádového oleja "

Priemerné nutričné ​​hodnoty

100 ml

1 lyžica (10 ml)

energia:

3680 kJ / 879 kcal

368 kJ / 87,9 kcal

tuk

100 g

10 g

z toho
- nasýtené mastné kyseliny


18,1 g


1,81 g

- mononenasýtené mastné kyseliny

67,8 g

6,78 g

- polynenasýtené mastné kyseliny

13,1 g

1,31 g

sacharidy

0 g

0 g

vláknina

0 g

0 g

proteín

0 g

0 g

soľ

0 g

0 g

 

UPOZORNENIE:
NARIADENIE EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) č. 1924/2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach zakazuje označovať na výrobkoch a miestach, ktoré výrobky predávajú (e-shop) zdravotné účinky produktu. Preto podľa tohto nariadenia nemôžu byť žiadnym potravinám priraďované iné výživové a zdravotné tvrdenia okrem povolených. Všetky informácie o výživových a zdravotných tvrdeniach uvedené na našej stránke sú len súborom informácií voľne prístupných z domácich a zahraničných zdrojov a za žiadnych okolností nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení produktu prípadne jej nutričných a liečivých účinkoch. Pokiaľ chce spotrebiteľ presné informácie podložené odbornými a vedeckými štúdiami je dôležité oboznámiť sa s nimi prostredníctvom všetkých dostupných odborných zdrojov.

Alternatívne produkty

Prihlásenie

Udeľujem spoločnosti Biopoint.sk, s. r. o. súhlas so spracovaním osobných údajov získaných prostredníctvom cookies, a to najmä: IP adresa, lokalizačné údaje, informácie o aktivite na webovej stránke a pod. Účelom je personalizovanie reklamy, štatistické a analytické spracovanie dát. Údaje získané prostredníctvom cookies môžu byť spracúvané aj ďalšími zmluvnými partnermi Biopoint.sk, s. r. o.. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať. Bližšie informácie tu.