BIO Konopný olej 250ml

BIO Konopný olej 250ml

Hodnotenie produktu: 4.89/5 (9x)

Vaše hodnotenie:

AKCIA 30%

BIO Konopný olej lisovaný za studena, 250ml

6,23 € s DPH

8,90 € s DPH Zľava 30%

Skladové číslo:

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: KRÄUTERLAND

Konopný olej v BIO kvalite

Konopné semená pre náš organický konopný olej pochádzajú z certifikovaného ekologického poľnohospodárstva. Kultivácia a náš jemný proces lisovania za studena sú certifikované. V organickom konopnom oleji sa nachádzajú Omega 3 a Omega 6 mastné kyseliny.

Tieto omega 3 a omega 6 mastné kyseliny poskytuje náš organický výťažok v optimálnom pomere 1: 3. 

Kyselina linolová v organickom konopnom oleji:

Kyselina linolová, nenasýtená mastná kyselina, predstavuje viac ako 50% organického konopného oleja. Kyselina linolová okrem iného podporuje pokožku, nechty a vlasy. Kyselina linolová pôsobí ako ochranná bariéra proti vplyvom prostredia a môže zabrániť poškodeniu vlasov a zabraňuje vzniku vrások.

Využitie oleja v kuchyni:

Organický konopný olej je mimoriadne vhodný aj pre šaláty a studené jedlá. V žiadnom prípade by ste nemali ohrievať olej, cenné mastné kyseliny v organickom konopnom oleji sú extrémne citlivé na teplo.

Využitie olej v kozmetike:

Organický konopný olej je vynikajúci pre starostlivosť o pokožku a telo. Náš organický konopný olej má výživný účinok, je tiež veľmi vhodný pre citlivú pokožku.

Spotreba:

Po otvorení by fľaša konopného oleja mala byť dobre uzavretá a spotrebovaná rýchlo.

Skladovanie: 

Chladné, suché a chránené pred svetlom.

Dávkovanie: 

Odporúčame denne asi 1 až 3 čajové lyžičky čistého konopného oleja na vnútorné použitie.

Zloženie:

100% čistý BIO konopný olej z konopných semien, lisovaný za studena v organickej kvalite . Možný zákal a sediment neovplyvňujú kvalitu.

 

Výživové hodnoty " BIO konopného oleja "

Priemerné nutričné ​​hodnoty

 100 ml

1 lyžica (10 ml)

energia:

3367 kJ / 819 kcal

336,7 kJ / 81,9 kcal

tuk

91,5 g

9,15 g

z toho
- nasýtené mastné kyseliny


9,4 g


0,94 g

- mononenasýtené mastné kyseliny

82,1 g

8,21 g

- polynenasýtené mastné kyseliny

0 g

0 g

sacharidy

0 g

0 g

vláknina

0 g

0 g

proteín

0 g

0 g

soľ

0 g

0 g

 

 

UPOZORNENIE:
NARIADENIE EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) č. 1924/2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach zakazuje označovať na výrobkoch a miestach, ktoré výrobky predávajú (e-shop) zdravotné účinky produktu. Preto podľa tohto nariadenia nemôžu byť žiadnym potravinám priraďované iné výživové a zdravotné tvrdenia okrem povolených. Všetky informácie o výživových a zdravotných tvrdeniach uvedené na našej stránke sú len súborom informácií voľne prístupných z domácich a zahraničných zdrojov a za žiadnych okolností nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení produktu prípadne jej nutričných a liečivých účinkoch. Pokiaľ chce spotrebiteľ presné informácie podložené odbornými a vedeckými štúdiami je dôležité oboznámiť sa s nimi prostredníctvom všetkých dostupných odborných zdrojov.

Alternatívne produkty

Prihlásenie

Udeľujem spoločnosti Biopoint.sk, s. r. o. súhlas so spracovaním osobných údajov získaných prostredníctvom cookies, a to najmä: IP adresa, lokalizačné údaje, informácie o aktivite na webovej stránke a pod. Účelom je personalizovanie reklamy, štatistické a analytické spracovanie dát. Údaje získané prostredníctvom cookies môžu byť spracúvané aj ďalšími zmluvnými partnermi Biopoint.sk, s. r. o.. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať. Bližšie informácie tu.