BIO kozmetický avokádový olej 100ml

BIO kozmetický avokádový olej 100ml

Hodnotenie produktu: 5/5 (3x)

Vaše hodnotenie:

AKCIA 20%

100% organický avokádový olej lisovaný za studena v BIO kvalite. 100ml BIO avokádového oleja v sklenenej fľaštičke s pumpičkou.

4,72 € s DPH

5,90 € s DPH Zľava 20%

Skladové číslo:

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: KRÄUTERLAND

BIO kozmetický avokádový olej 100ml

Vďaka procesu lisovania za studena sú v našom avokádovom oleji zachované všetky cenné zložky a tiež vysoký obsah polynenasýtených mastných kyselín. Náš organický avokádový olej má príjemnú vôňu a neobsahuje konzervačné látky a prísady.

BIO avokádový olej, má navyše vysoký obsah mastných kyselín, vitamínov A, D a E, ktoré sú vhodné pre obzvlášť citlivú, suchú a podráždenú pokožky. Hydratuje pokožku a prispieva k jej zlepšeniu. Je vhodný pre všetky typy pleti. Organický avokádový olej je vhodný aj na masáž. Môže sa tiež použiť na starostlivosť o suché vlasy.

Účinky oleja:

Regenerácia a posilnenie pokožky, hydratácia pokožky, redukcia vrások, vyhladenie pokožky, zlepšenie elasticity pokožky. Skvelý je v kombinácií s našimi kozmetickými olejmi čím sa jeho účinok zvyšuje.

Spotreba:

Do 6 mesiacov od otvorenia.

Upozornenie: 

Náš organický avokádový olej je kozmetický výrobok na starostlivosť o telo, ktorý nie je vhodný na konzumáciu. Preto by mal byť mimo dosahu malých detí.

Dávkovanie: 

Asi jedna až dve kvapky organického avokádového oleja aplikujte po sprchovaní či kúpaní, vmasírujte do pokožky. Vlhkosť umožňuje, aby olej lepšie prenikol do pokožky.

Zloženie:

100% organický avokádový olej lisovaný za studena v BIO kvalite. 100ml BIO avokádového oleja v sklenenej fľaštičke s pumpičkou.

Možný zákal a sediment neovplyvňujú kvalitu.

UPOZORNENIE:
NARIADENIE EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) č. 1924/2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach zakazuje označovať na výrobkoch a miestach, ktoré výrobky predávajú (e-shop) zdravotné účinky produktu. Preto podľa tohto nariadenia nemôžu byť žiadnym potravinám priraďované iné výživové a zdravotné tvrdenia okrem povolených. Všetky informácie o výživových a zdravotných tvrdeniach uvedené na našej stránke sú len súborom informácií voľne prístupných z domácich a zahraničných zdrojov a za žiadnych okolností nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení produktu prípadne jej nutričných a liečivých účinkoch. Pokiaľ chce spotrebiteľ presné informácie podložené odbornými a vedeckými štúdiami je dôležité oboznámiť sa s nimi prostredníctvom všetkých dostupných odborných zdrojov.

Prihlásenie

Udeľujem spoločnosti Biopoint.sk, s. r. o. súhlas so spracovaním osobných údajov získaných prostredníctvom cookies, a to najmä: IP adresa, lokalizačné údaje, informácie o aktivite na webovej stránke a pod. Účelom je personalizovanie reklamy, štatistické a analytické spracovanie dát. Údaje získané prostredníctvom cookies môžu byť spracúvané aj ďalšími zmluvnými partnermi Biopoint.sk, s. r. o.. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať. Bližšie informácie tu.