BIO kozmetický arganový olej 100ml

BIO kozmetický arganový olej 100ml

Hodnotenie produktu: 4.47/5 (19x)

Vaše hodnotenie:

100% organický arganový olej lisovaný za studena v BIO kvalite. 100ml BIO arganového oleja lisovaného za studena v sklenenej fľaštičke s pumpičkou.

7,90 € s DPH

Skladové číslo:

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: KRÄUTERLAND

BIO kozmetický arganový olej 100ml

Organický arganový olej obsahuje v dôsledku lisovania za studena pre pokožku všetky hodnotné lipidové zložky , všetky fytochemikálie, rovnako ako aj veľké množstvo vitamínu E. Náš organický arganový kožný olej je bohatý na nenasýtené mastné kyseliny a neobsahuje konzervačné látky a prísady.

Vďaka cenným prísadám si pokožka zachováva svoju potrebnú vlhkosť. Nenasýtené mastné kyseliny v tomto oleji sú veľmi vhodné pre suchú až veľmi suchú a šupinatú pokožku. V zásade môže byť použitá na všetky typy pleti, môže sa tiež použiť na starostlivosť o vlasy a nechty. Ako masážny olej či ako prísada do kúpeľa je tiež vhodný.

Účinky oleja:

Zníženie viditelnosti strií a stareckých škvŕn, ochrana pred predčasným starnutím pokožky, upokojenie podráždenosti pokožky, regulácia hydratácie pokožky, podpora elasticity vlasov, podpora prirodzeného rastu vlasov.

Spotreba:

Do 6 mesiacov od otvorenia.

Upozornenie: 

Náš organický arganový olej je kozmetický výrobok na starostlivosť o telo, ktorý nie je vhodný na konzumáciu. Preto by mal byť mimo dosahu malých detí.

Dávkovanie: 

Asi jedna až dve kvapky organického arganového oleja aplikujte po sprchovaní či kúpaní, vmasírujte do pokožky. Vlhkosť umožňuje, aby olej lepšie prenikol do pokožky.

Zloženie:

100% organický arganový olej lisovaný za studena v BIO kvalite. 100ml BIO arganového oleja lisovaného za studena v sklenenej fľaštičke s pumpičkou.

Možný zákal a sediment neovplyvňujú kvalitu.

UPOZORNENIE:
NARIADENIE EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) č. 1924/2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach zakazuje označovať na výrobkoch a miestach, ktoré výrobky predávajú (e-shop) zdravotné účinky produktu. Preto podľa tohto nariadenia nemôžu byť žiadnym potravinám priraďované iné výživové a zdravotné tvrdenia okrem povolených. Všetky informácie o výživových a zdravotných tvrdeniach uvedené na našej stránke sú len súborom informácií voľne prístupných z domácich a zahraničných zdrojov a za žiadnych okolností nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení produktu prípadne jej nutričných a liečivých účinkoch. Pokiaľ chce spotrebiteľ presné informácie podložené odbornými a vedeckými štúdiami je dôležité oboznámiť sa s nimi prostredníctvom všetkých dostupných odborných zdrojov.

Prihlásenie

Udeľujem spoločnosti Biopoint.sk, s. r. o. súhlas so spracovaním osobných údajov získaných prostredníctvom cookies, a to najmä: IP adresa, lokalizačné údaje, informácie o aktivite na webovej stránke a pod. Účelom je personalizovanie reklamy, štatistické a analytické spracovanie dát. Údaje získané prostredníctvom cookies môžu byť spracúvané aj ďalšími zmluvnými partnermi Biopoint.sk, s. r. o.. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať. Bližšie informácie tu.