BIO kozmetický marhuľový olej 100 ml

BIO kozmetický marhuľový olej 100 ml

Hodnotenie produktu: 5/5 (7x)

Vaše hodnotenie:

100% organický marhuľový olej lisovaný za studena v organickej kvalite. 100ml BIO marhuľového oleja z marhúľových jadierok v sklenenej fľaštičke s pumpičkou.

6,90 € s DPH

Skladové číslo:

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: KRÄUTERLAND

BIO kozmetický marhuľový olej 100ml

Organický olej z marhuľových jadier je dobre znášaný pokožkou. Má ovocnú vôňu a je bez prísad a konzervačných látok. Šetrné lisovanie umožňuje že, všetky hodnotné zložky, ako je napríklad kyselina olejová, kyselina linolová, vitamín A a vitamíny skupiny B boli zachované.

Najmä nenasýtené mastné kyseliny, ktoré sú obsiahnuté v našom organickom oleji z marhuľových jadier, sa skvele postarajú o suchú a podráždenú pokožku. Tieto nenasýtené mastné kyseliny si tela nedokáže samo vyrobiť. Olej z marhuľových jadier je taktiež skvelý na odstránenie make-pu z tváre a očí. Používa sa aj ako masážny olej a na starostlivosť o vlasy.

Účinky oleja:

Zlepšená elasticita pokožky, posilnenie prirodzenej ochrannej bariéry pokožky, vyhladenie a spevnenie kože, zmiernenie tmavých kruhov pod očami, stareckých škvŕn a opuchov. Olej z marhuľových jadier ma schopnosť regulácie vlhkosti a zadržiava v pokožke vlhkosť.

Spotreba:

Do 6 mesiacov od otvorenia.

Upozornenie: 

Náš organický marhuľový olej je kozmetický výrobok na starostlivosť o telo, ktorý nie je vhodný na konzumáciu. Preto by mal byť mimo dosahu malých detí.

Dávkovanie: 

Asi jedna až dve kvapky organického marhuľového oleja aplikujte po sprchovaní či kúpaní, vmasírujte do pokožky. Vlhkosť umožňuje, aby olej lepšie prenikol do pokožky.

Zloženie:

100% organický marhuľový olej lisovaný za studena v organickej kvalite. 100ml BIO marhuľového oleja z marhúľových jadierok v sklenenej fľaštičke s pumpičkou.

Možný zákal a sediment neovplyvňujú kvalitu.

UPOZORNENIE:
NARIADENIE EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) č. 1924/2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach zakazuje označovať na výrobkoch a miestach, ktoré výrobky predávajú (e-shop) zdravotné účinky produktu. Preto podľa tohto nariadenia nemôžu byť žiadnym potravinám priraďované iné výživové a zdravotné tvrdenia okrem povolených. Všetky informácie o výživových a zdravotných tvrdeniach uvedené na našej stránke sú len súborom informácií voľne prístupných z domácich a zahraničných zdrojov a za žiadnych okolností nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení produktu prípadne jej nutričných a liečivých účinkoch. Pokiaľ chce spotrebiteľ presné informácie podložené odbornými a vedeckými štúdiami je dôležité oboznámiť sa s nimi prostredníctvom všetkých dostupných odborných zdrojov.

Prihlásenie

Udeľujem spoločnosti Biopoint.sk, s. r. o. súhlas so spracovaním osobných údajov získaných prostredníctvom cookies, a to najmä: IP adresa, lokalizačné údaje, informácie o aktivite na webovej stránke a pod. Účelom je personalizovanie reklamy, štatistické a analytické spracovanie dát. Údaje získané prostredníctvom cookies môžu byť spracúvané aj ďalšími zmluvnými partnermi Biopoint.sk, s. r. o.. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať. Bližšie informácie tu.