BIO kozmetický pupalkový olej 100ml

BIO kozmetický pupalkový olej 100ml

Hodnotenie produktu: 4.43/5 (7x)

Vaše hodnotenie:

AKCIA 50%

100% organický pupalkový olej lisovaný za studena v organickej kvalite. 100ml BIO pupalkového oleja v sklenenej fľaštičke s pumpičkou.

6,90 € s DPH

Skladové číslo:

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: KRÄUTERLAND

BIO kozmetický pupalkový olej 100ml

Organický pupalkový olej je vysoko kvalitný a prírodný. Má príjemnú ovocnú vôňu a neobsahuje prísady a konzervačné látky. Vďaka jemnému procesu lisovania sa zachovávajú všetky vzácne zložky vo vysokej kvalite, ako sú polynenasýtené mastné kyseliny .

Vďaka esenciálnym mastným kyselinám, (linolová kyselinya, gama-linolénová kyselina, omega oleje) vitamínom a minerálnym látkam je BIO pupalkový olej je obzvlášť šetrný k podráždenej a suchej pokožke a je vhodný pre všetky typy pleti. Môže sa použiť aj ako masážny olej a ako prísada v krémoch. Pupalkový olej je tiež vhodný pre deti a bábätká.

Účinky oleja:

Upokojuje pokožku, zlepšuje elasticitu pokožky, posilňuje ochrannú bariéru pokožky a zlepšuje textúru pokožky.

Spotreba:

Do 6 mesiacov od otvorenia.

Upozornenie: 

Náš organický pupalkový olej je kozmetický výrobok na starostlivosť o telo, ktorý nie je vhodný na konzumáciu. Preto by mal byť mimo dosahu malých detí.

Dávkovanie: 

Asi jedna až dve kvapky organického pupalkového oleja aplikujte po sprchovaní či kúpaní, vmasírujte do pokožky. Vlhkosť umožňuje, aby olej lepšie prenikol do pokožky.

Zloženie:

100% organický pupalkový olej lisovaný za studena v organickej kvalite. 100ml BIO popalkového oleja v sklenenej fľaštičke s pumpičkou.

Možný zákal a sediment neovplyvňujú kvalitu.

 

 

UPOZORNENIE:
NARIADENIE EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) č. 1924/2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach zakazuje označovať na výrobkoch a miestach, ktoré výrobky predávajú (e-shop) zdravotné účinky produktu. Preto podľa tohto nariadenia nemôžu byť žiadnym potravinám priraďované iné výživové a zdravotné tvrdenia okrem povolených. Všetky informácie o výživových a zdravotných tvrdeniach uvedené na našej stránke sú len súborom informácií voľne prístupných z domácich a zahraničných zdrojov a za žiadnych okolností nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení produktu prípadne jej nutričných a liečivých účinkoch. Pokiaľ chce spotrebiteľ presné informácie podložené odbornými a vedeckými štúdiami je dôležité oboznámiť sa s nimi prostredníctvom všetkých dostupných odborných zdrojov.

Prihlásenie

Udeľujem spoločnosti Biopoint.sk, s. r. o. súhlas so spracovaním osobných údajov získaných prostredníctvom cookies, a to najmä: IP adresa, lokalizačné údaje, informácie o aktivite na webovej stránke a pod. Účelom je personalizovanie reklamy, štatistické a analytické spracovanie dát. Údaje získané prostredníctvom cookies môžu byť spracúvané aj ďalšími zmluvnými partnermi Biopoint.sk, s. r. o.. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať. Bližšie informácie tu.