BIO kozmetický mandľový olej 100ml

BIO kozmetický mandľový olej 100ml

Hodnotenie produktu: 5/5 (7x)

Vaše hodnotenie:

100% organický mandľový olej lisovaný za studena v organickej kvalite. 100ml BIO mandľového oleja v sklenenej fľaštičke s pumpičkou.

5,90 € s DPH

Skladové číslo:

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: KRÄUTERLAND

BIO kozmetický mandľový olej 100ml

Cenné prísady sa zachovávajú jemným lisovacím procesom , preto je náš mandľový olej bohatý na vitamíny A, B a E, ako aj na bielkoviny. Má príjemnú mandľovú vôňu a neobsahuje prísady a konzervačné látky .

Náš organický mandľový olej je ideálny pre starostlivosť o telo a môže byť použitý aj na starostlivosť o vaše vlasy. Zvlhčuje pokožku, chráni ju a podporuje jej pružnosť. Mandľový olej má tiež utišujúci účinok na podráždenú pokožku a podporuje cirkuláciu krvi. Je tiež vhodný pre starostlivosť o pokožku dieťaťa. Organický mandľový olej je ideálny ako základ pre telové a masážne oleje a krémy pre starostlivosť o telo a tvár.

Účinky oleja:

Zlepšuje pružnosť pokožky, posilňuje kožnú bariéru a chráni pred vplyvom životného prostredia, bojuje proti vráskam, pomáha pri suchej pokožke, zlepšujte vzhľad pokožky.

Spotreba:

Do 6 mesiacov od otvorenia.

Upozornenie: 

Náš organický mandľový olej je kozmetický výrobok na starostlivosť o telo, ktorý nie je vhodný na konzumáciu. Preto by mal byť mimo dosahu detí.

Dávkovanie: 

Asi jedna až dve kvapky organického mandľového oleja aplikujte po sprchovaní či kúpaní, vmasírujte do pokožky. Vlhkosť umožňuje, aby olej lepšie prenikol do pokožky.

Zloženie:

100% organický mandľový olej lisovaný za studena v organickej kvalite. 100ml BIO mandľového oleja v sklenenej fľaštičke s pumpičkou.

Možný zákal a sediment neovplyvňujú kvalitu.

 

 

UPOZORNENIE:
NARIADENIE EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) č. 1924/2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach zakazuje označovať na výrobkoch a miestach, ktoré výrobky predávajú (e-shop) zdravotné účinky produktu. Preto podľa tohto nariadenia nemôžu byť žiadnym potravinám priraďované iné výživové a zdravotné tvrdenia okrem povolených. Všetky informácie o výživových a zdravotných tvrdeniach uvedené na našej stránke sú len súborom informácií voľne prístupných z domácich a zahraničných zdrojov a za žiadnych okolností nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení produktu prípadne jej nutričných a liečivých účinkoch. Pokiaľ chce spotrebiteľ presné informácie podložené odbornými a vedeckými štúdiami je dôležité oboznámiť sa s nimi prostredníctvom všetkých dostupných odborných zdrojov.

Prihlásenie

Udeľujem spoločnosti Biopoint.sk, s. r. o. súhlas so spracovaním osobných údajov získaných prostredníctvom cookies, a to najmä: IP adresa, lokalizačné údaje, informácie o aktivite na webovej stránke a pod. Účelom je personalizovanie reklamy, štatistické a analytické spracovanie dát. Údaje získané prostredníctvom cookies môžu byť spracúvané aj ďalšími zmluvnými partnermi Biopoint.sk, s. r. o.. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať. Bližšie informácie tu.