BIO kozmetický olej z čiernej rasce 100ml

BIO kozmetický olej z čiernej rasce 100ml

Hodnotenie produktu: 5/5 (12x)

Vaše hodnotenie:

100% bio organický olej z čiernej rasce z prvého lisovania za studena. 100ml oleja z čiernej rasce v sklenenej fľaštičke s praktickou pumpičkou.

5,90 € s DPH

Skladové číslo:

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: KRÄUTERLAND

BIO kozmetický olej z čiernej rasce 100ml

Čierny rascový olej obsahuje množstvo nenasýtených mastných kyselín, esenciálnych olejov, aminokyselín, ako aj množstvo minerálov a stopových prvkov, ako je horčík a selén. Okrem toho je v našom oleji na pokožku zahrnutých veľa hodnotných vitamínov. Vďaka jemnému lisovaciemu procesu sa zachovávajú všetky cenné zložky, olej neobsahuje prísady a konzervačné látky.

Organický olej z egyptskej čiernej rasce je dobre znášaný pokožkou, pokožka ho ľahko absorbuje. Po aplikácii sa nevytvorí žiadny mastný film. Olej je vhodný pre všetky typy pleti, najmä pre suchú až veľmi suchú a šupinatú pokožku.

Spotreba:

Do 6 mesiacov od otvorenia.

Upozornenie: 

Náš organický olej z čiernej rasce je kozmetický výrobok na starostlivosť o telo, ktorý nie je vhodný na konzumáciu. Preto by mal byť mimo dosahu detí.

Dávkovanie: 

Asi jedna až dve kvapky organického oleja z čiernej rasce aplikujte po sprchovaní či kúpaní vmasírovať do pokožky. Vlhkosť umožňuje, aby olej lepšie prenikol do pokožky.

Zloženie:

100% organický olej z čiernej rasce z prvého lisovania za studena v organickej kvalite. 100ml oleja z čiernej rasce v sklenenej fľaštičke s pumpičkou.

Možný zákal a sediment neovplyvňujú kvalitu.

 

 

UPOZORNENIE:
NARIADENIE EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) č. 1924/2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach zakazuje označovať na výrobkoch a miestach, ktoré výrobky predávajú (e-shop) zdravotné účinky produktu. Preto podľa tohto nariadenia nemôžu byť žiadnym potravinám priraďované iné výživové a zdravotné tvrdenia okrem povolených. Všetky informácie o výživových a zdravotných tvrdeniach uvedené na našej stránke sú len súborom informácií voľne prístupných z domácich a zahraničných zdrojov a za žiadnych okolností nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení produktu prípadne jej nutričných a liečivých účinkoch. Pokiaľ chce spotrebiteľ presné informácie podložené odbornými a vedeckými štúdiami je dôležité oboznámiť sa s nimi prostredníctvom všetkých dostupných odborných zdrojov.

 

Prihlásenie

Udeľujem spoločnosti Biopoint.sk, s. r. o. súhlas so spracovaním osobných údajov získaných prostredníctvom cookies, a to najmä: IP adresa, lokalizačné údaje, informácie o aktivite na webovej stránke a pod. Účelom je personalizovanie reklamy, štatistické a analytické spracovanie dát. Údaje získané prostredníctvom cookies môžu byť spracúvané aj ďalšími zmluvnými partnermi Biopoint.sk, s. r. o.. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať. Bližšie informácie tu.