100% Moringa prášok 500g

100% Moringa prášok 500g

Hodnotenie produktu: 5/5 (14x)

Vaše hodnotenie:

100% Moringa prášok, ktorý je vyrobený z prirodzene sušených a jemne mletých listov stromu Moringa Oleifera alebo ako ho prezívajú "stromu života" 500g

13,90 € s DPH

Skladové číslo:

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: KRÄUTERLAND

100% Moringa prášok, 500g

Moringa prášok, ktorý je vyrobený z prirodzene sušených a jemne mletých listov stromu Moringa Oleifera alebo ako ho prezívajú  "stromu života". Náš prášok Moringa je kvalitný a jeho zoženie je bohaté na vitamíny a je vynikajúcim zdrojom rastlinných bielkovín. Obsahuje množstvo živín a 7 zo 14 vitamínov, preto je prášok Moringa optimálny výživový doplnok.

Prášok Moringa je voňavý a má mierne korenistú chuť , ktorá sa dá ľahko začleniť do mnohých receptúr. Je bohatý na vitamín E, vitamín B2, vitamín A, vitamín C a železo. 

Náš prášok Moringa nie je geneticky modifikovaný a neobsahuje žiadne konzervačné a iné prísady.

Využitie oleja v kuchyni:

Do šalátov, polievok či smoothie.

Skladovanie a Spotreba: 

Skladovateľnosť: približne 2 roky od dátumu výroby, po otvorení obalu rýchlo spotrebujte.

Dávkovanie: 

Jeden až trikrát denne, jedna čajová lyžička Moringa prášku (ekvivalentne asi 3 gramy) miešajte v tekutine alebo pridať do stravy.

Moringa prášok je výživový doplnok. Preto nie je náhradou za vyváženú a pestrú stravu, a preto by sa mala spotrebovať len v odporúčanom množstve.

Zloženie:

100% Moringa Oleifera listového prášku

 

UPOZORNENIE:
NARIADENIE EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) č. 1924/2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach zakazuje označovať na výrobkoch a miestach, ktoré výrobky predávajú (e-shop) zdravotné účinky produktu. Preto podľa tohto nariadenia nemôžu byť žiadnym potravinám priraďované iné výživové a zdravotné tvrdenia okrem povolených. Všetky informácie o výživových a zdravotných tvrdeniach uvedené na našej stránke sú len súborom informácií voľne prístupných z domácich a zahraničných zdrojov a za žiadnych okolností nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení produktu prípadne jej nutričných a liečivých účinkoch. Pokiaľ chce spotrebiteľ presné informácie podložené odbornými a vedeckými štúdiami je dôležité oboznámiť sa s nimi prostredníctvom všetkých dostupných odborných zdrojov.

Prihlásenie

Udeľujem spoločnosti Biopoint.sk, s. r. o. súhlas so spracovaním osobných údajov získaných prostredníctvom cookies, a to najmä: IP adresa, lokalizačné údaje, informácie o aktivite na webovej stránke a pod. Účelom je personalizovanie reklamy, štatistické a analytické spracovanie dát. Údaje získané prostredníctvom cookies môžu byť spracúvané aj ďalšími zmluvnými partnermi Biopoint.sk, s. r. o.. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať. Bližšie informácie tu.