Kozmetický set olejov pre mastnú pleť

Kozmetický set olejov pre mastnú pleť

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

NOVINKA

BIO organický pupalkový, konopný olej a olej z čiernej rasce 100ml v sklenenej fľaške s pumpičkou

15,90 € s DPH

Skladové číslo:

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: KRÄUTERLAND

Darčekové balenie troch vzácnych olejov pre mastnú pleť.

Výnimočné spojenie troch olejov pre zdravú pleť. Tri oleje, ktoré pomáhajú pleti bojovať s tvorbou nadmerného mazu a akné. Trio olejov je vhodné pre všetky vekové kategórie a sú využiteľné ako prevencia alebo pomoc pri mastnej pleti pleti.

Ponúkame 100% organické, certifikované bio oleje bez akýchkoľvek prídavných látok.

Darčekový set obsahuje:

100% BIO pupalkový olej 100ml

Organický pupalkový olej je vysoko kvalitný a prírodný. Má príjemnú ovocnú vôňu a neobsahuje prísady a konzervačné látky. Vďaka jemnému procesu lisovania sa zachovávajú všetky vzácne zložky vo vysokej kvalite, ako sú polynenasýtené mastné kyseliny .

Vďaka esenciálnym mastným kyselinám, (linolová kyselinya, gama-linolénová kyselina, omega oleje) vitamínom a minerálnym látkam je BIO pupalkový olej je obzvlášť šetrný k podráždenej a suchej pokožke a je vhodný pre všetky typy pleti. Môže sa použiť aj ako masážny olej a ako prísada v krémoch. Pupalkový olej je tiež vhodný pre deti a bábätká.

BIO pupalkový olej účinky:

 • Zlepšuje elasticitu kůže, při lokálním použití pomáhá hojit jizvy po akné, zlepšuje kvalitu pleti,
 • pomáhá na ekzém, psoriázu i dermatitidu,
 • pomáhá při léčbě autoimunitních nemocí, jako je revmatoidní artritida nebo lupus,
 • zabraňuje ztrátě vlhkosti, udržuje pokožku hydratovanou.

 

100% BIO olej z čiernej rasce 100ml

Čierny rascový olej obsahuje množstvo nenasýtených mastných kyselín, esenciálnych olejov, aminokyselín, ako aj množstvo minerálov a stopových prvkov, ako je horčík a selén. Okrem toho je v našom oleji na pokožku zahrnutých veľa hodnotných vitamínov. Vďaka jemnému lisovaciemu procesu sa zachovávajú všetky cenné zložky, olej neobsahuje prísady a konzervačné látky.

Organický olej z egyptskej čiernej rasce je dobre znášaný pokožkou, pokožka ho ľahko absorbuje. Po aplikácii sa nevytvorí žiadny mastný film. Olej je vhodný pre všetky typy pleti, najmä pre suchú až veľmi suchú a šupinatú pokožku.

Účinky BIO oleja z čiernej rasce:

 • Podporuje obranyschopnosť, chráni bunky,
 • detoxikuje organizmus a má antiseptické účinky,
 • hydratuje pokožku, vlasy a nechty,
 • vyživuje lámajúce sa končeky vlasov a taktiež nechtov,
 • vhodný na aplikáciu na suché kolená, lakte a iné partie,
 • podporuje hojenie pokožky,
 • eliminuje výskyt jemných vrások,
 • eliminuje výskyt jazví (popáleniny, strie, akné…).

 

100% BIO konopný olej 100ml

Vďaka procesu lisovania za studena sú v našom konopnom oleji zachované všetky cenné zložky a tiež vysoký obsah  mastných kyselín. Náš organický konopný olej má príjemnú vôňu a neobsahuje konzervačné látky a prísady.

BIO konopný olej, má navyše vysoký obsah antioxidantov a omega nenasýtených mastných kyselín, ktoré sú vhodné pre veľmi suchú, suchú a podráždenú pokožku. Hydratuje pokožku a prispieva k jej zlepšeniu. Je vhodný pre všetky typy pleti. Konopný olej je vhodný aj na starostlivost o atopickú alebo psoriatickú pokožku. 

Účinky BIO konopného oleja:

 • Má regeneračné účinky,
 • má protizápalové účinky,
 • má antioxidačný účinok,
 • lieči kožné ochorenia a poranenia vďaka obsahu vitamínu E,
 • upravuje hormonálne zmeny – tehotenstvo, menopauza.

 

Skladovanie a Spotreba: 

Skladovanie: chrániť pred svetlom, skladovať na chladnom a suchom mieste

Spotreba: 100ml BIO kozmetické oleje do 6 mesiacov od otvorenia produktu.

 

Zloženie:

100% organický pupalkový, konopný olej a olej z čiernej rasce lisovaný za studena v organickej kvalite. 100ml BIO olejov v sklenenej fľaštičke s pumpičkou.

Možný zákal a sediment neovplyvňujú kvalitu.

 

UPOZORNENIE:
NARIADENIE EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) č. 1924/2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach zakazuje označovať na výrobkoch a miestach, ktoré výrobky predávajú (e-shop) zdravotné účinky produktu. Preto podľa tohto nariadenia nemôžu byť žiadnym potravinám priraďované iné výživové a zdravotné tvrdenia okrem povolených. Všetky informácie o výživových a zdravotných tvrdeniach uvedené na našej stránke sú len súborom informácií voľne prístupných z domácich a zahraničných zdrojov a za žiadnych okolností nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení produktu prípadne jej nutričných a liečivých účinkoch. Pokiaľ chce spotrebiteľ presné informácie podložené odbornými a vedeckými štúdiami je dôležité oboznámiť sa s nimi prostredníctvom všetkých dostupných odborných zdrojov.

 

Prihlásenie

Udeľujem spoločnosti Biopoint.sk, s. r. o. súhlas so spracovaním osobných údajov získaných prostredníctvom cookies, a to najmä: IP adresa, lokalizačné údaje, informácie o aktivite na webovej stránke a pod. Účelom je personalizovanie reklamy, štatistické a analytické spracovanie dát. Údaje získané prostredníctvom cookies môžu byť spracúvané aj ďalšími zmluvnými partnermi Biopoint.sk, s. r. o.. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať. Bližšie informácie tu.