BIO kozmetický jojobový olej 100ml

BIO kozmetický jojobový olej 100ml

Hodnotenie produktu: 5/5 (4x)

Vaše hodnotenie:

NOVINKA AKCIA 10%

100% organický jojobový olej lisovaný za studena v BIO kvalite. 100ml BIO jojobový olej v sklenenej fľaštičke s pumpičkou.

8,90 € s DPH

Skladové číslo:

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: KRÄUTERLAND

BIO kozmetický jojobový olej 100ml

Náš organický jojobový kozmetický olej je prírodný olej pre starostlivosť o pokožku. Pri jemnom lisovaní za studena sa olej získava z jojobových semien, ktoré pochádzajú z certifikovaného  ekologického poľnohospodárstva .

Jojobový olej je bežne používaný olej v kozmetike už mnoho rokov. To je spôsobené najmä jeho zložkami, ktoré sú prospešné pre pokožku. Najmä jeho vitamíny poskytujú pokožke zmäkčenie a pomáhajú udržiavať pokožku zdravú. Ale ani pri starostlivosti o vlasy, nesmieme zabudnúť na organický jojobový olej. Keď sa aplikuje na vlasy, poskytuje im základné živiny a robí ich lesklé.

Účinky oleja:

Náš Kräuterland Bio Jojobový olej je vynikajúci základný olej pre produkty na starostlivosť o pokožku a vlasy, ale môže byť použitý aj samostatne. Obzvlášť pre suchú pleť. Jojobový Bio kozmetický olej je veľmi príjemný olej, pretože sa rýchlo vstrebáva a nezanecháva mastný film. Ktokoľvek, kto ho aplikuje na vlhkú pokožku, bude schopný prakticky vidieť, ako rýchlo sa do nej vsiakne. Organický jojobový olej lisovaný za studena sa dobre absorbuje do pokožky  a necháva ju hodvábnu a jemnú.

Spotreba:

Do 6 mesiacov od otvorenia.

Upozornenie: 

Náš organický jojobový kozmetický olej je kozmetický výrobok na starostlivosť o telo, ktorý nie je vhodný na konzumáciu. Preto by mal byť mimo dosahu detí.

Dávkovanie: 

Asi jedna až dve kvapky Bio jojobového kozmetického oleja po sprchovaní či kúpaní, masírovaním aplikujte na ešte vlhkú pokožku.

Zloženie:

100% organický jojobový olej lisovaný za studena v BIO kvalite. 100ml BIO jojobový olej v sklenenej fľaštičke s pumpičkou.

Možný zákal a sediment neovplyvňujú kvalitu.

UPOZORNENIE:
NARIADENIE EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) č. 1924/2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach zakazuje označovať na výrobkoch a miestach, ktoré výrobky predávajú (e-shop) zdravotné účinky produktu. Preto podľa tohto nariadenia nemôžu byť žiadnym potravinám priraďované iné výživové a zdravotné tvrdenia okrem povolených. Všetky informácie o výživových a zdravotných tvrdeniach uvedené na našej stránke sú len súborom informácií voľne prístupných z domácich a zahraničných zdrojov a za žiadnych okolností nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení produktu prípadne jej nutričných a liečivých účinkoch. Pokiaľ chce spotrebiteľ presné informácie podložené odbornými a vedeckými štúdiami je dôležité oboznámiť sa s nimi prostredníctvom všetkých dostupných odborných zdrojov.

Prihlásenie

Udeľujem spoločnosti Biopoint.sk, s. r. o. súhlas so spracovaním osobných údajov získaných prostredníctvom cookies, a to najmä: IP adresa, lokalizačné údaje, informácie o aktivite na webovej stránke a pod. Účelom je personalizovanie reklamy, štatistické a analytické spracovanie dát. Údaje získané prostredníctvom cookies môžu byť spracúvané aj ďalšími zmluvnými partnermi Biopoint.sk, s. r. o.. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať. Bližšie informácie tu.