BIO kozmetický ricínový olej 100ml

BIO kozmetický ricínový olej 100ml

Hodnotenie produktu: 4.67/5 (6x)

Vaše hodnotenie:

NOVINKA

100% organický ricínový olej lisovaný za studena v BIO kvalite. 100ml BIO ricínový olej v sklenenej fľaštičke s pumpičkou.

6,90 € s DPH

Skladové číslo:

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: KRÄUTERLAND

BIO kozmetický ricínový olej 100ml

Organického ricínový olej je vysoko kvalitný a prírodný. Je vyrobený zo semien lisovaním za studena, ktoré  pochádzajú z certifikovaného ekologického poľnohospodárstva.

Účinky oleja:

Náš organický ricínový olej je ideálny pre veľmi suchú pokožku a môže byť použitý na telo a tvár. Okrem toho je to skvelý olej pre vlasy, aby boli mäkké a pružné. Náš organický ricínový olej je vhodný aj na obočie a riasy pričom im dodá potrebné živiny a podporuje ich rast.

Spotreba:

Do 6 mesiacov od otvorenia.

Upozornenie: 

Náš organický ricínový kozmetický olej je kozmetický výrobok na starostlivosť o telo, ktorý nie je vhodný na konzumáciuPreto by mal byť mimo dosahu detí.

Dávkovanie: 

Asi jedna až dve kvapky Bio ricínového kozmetického oleja po sprchovaní či kúpaní, masírovaním aplikujte na ešte vlhkú pokožku.

Zloženie:

100% organický ricínový olej lisovaný za studena v BIO kvalite. 100ml BIO ricínový olej v sklenenej fľaštičke s pumpičkou.

Možný zákal a sediment neovplyvňujú kvalitu.

UPOZORNENIE:
NARIADENIE EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) č. 1924/2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach zakazuje označovať na výrobkoch a miestach, ktoré výrobky predávajú (e-shop) zdravotné účinky produktu. Preto podľa tohto nariadenia nemôžu byť žiadnym potravinám priraďované iné výživové a zdravotné tvrdenia okrem povolených. Všetky informácie o výživových a zdravotných tvrdeniach uvedené na našej stránke sú len súborom informácií voľne prístupných z domácich a zahraničných zdrojov a za žiadnych okolností nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení produktu prípadne jej nutričných a liečivých účinkoch. Pokiaľ chce spotrebiteľ presné informácie podložené odbornými a vedeckými štúdiami je dôležité oboznámiť sa s nimi prostredníctvom všetkých dostupných odborných zdrojov.

Prihlásenie

Udeľujem spoločnosti Biopoint.sk, s. r. o. súhlas so spracovaním osobných údajov získaných prostredníctvom cookies, a to najmä: IP adresa, lokalizačné údaje, informácie o aktivite na webovej stránke a pod. Účelom je personalizovanie reklamy, štatistické a analytické spracovanie dát. Údaje získané prostredníctvom cookies môžu byť spracúvané aj ďalšími zmluvnými partnermi Biopoint.sk, s. r. o.. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať. Bližšie informácie tu.