BIO rasca čierna celá - semienka 500g

BIO rasca čierna celá - semienka 500g

Hodnotenie produktu: 5/5 (9x)

Vaše hodnotenie:

NOVINKA

BIO rasca čierna celá - semienka 500g

9,90 € s DPH

Skladové číslo:

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: KRÄUTERLAND

BIO rasca čierna celá - semienka 500g

Naša rasca čierna Nigella sativa  sa dováža z Egypta , kde dozrieva na piesočnatej pôde v horúcom podnebí.

Naša bio rasca čierna je bezlepková a neobsahuje laktózu . Okrem toho môže byť použité aj vo vegánskej strave. Je dobre tolerovaná a poskytuje lepšiu stráviteľnosť potravín.

Semená čiernej rasce sú dobré pre orientálne jedlá , ale dobre sa hodia aj na vegetariánske a vegánske jedlá a kari kultiváciu, ako aj na prípravu čaju a ako prísadu do kávového prášku. Vyžarujú aromatickú vôňu, chutnú korenistú až mierne korenistú a trblietavú matnú čiernu.

 Použitie Bio čiernej rasce:

Naše semená rasce čiernej sú ideálne ako korenie a tiež sa hodia do šalátov či jedál s mäsom a rýb. Dávajú vegetariánskym a vegánskym jedlám korenistú chuť, sú vhodné na pečenie a možno ich použiť ako čaj alebo kávu. Na čaj a kávu sa najprv jemne rozomelú v mažiari alebo mlynčeku.

Spotreba:

Od kúpy produktu spotrebujte do 12 mesiacov. Po otvorení produktu je potrebné ho čo najskôr spotrebovať. Pri skladovaní na suchom a chladnom mieste sú semená čiernej rasce stabilné až jeden rok. 

Skladovanie: 

Bio semená rasce čiernej musia byť vždy dobre uzavreté, chrániť pred svetlom a skladovať na chladnom a suchom mieste.

Dávkovanie: 

Odporúčame 1 lyžicu bio rasce čiernej denne.

Zloženie:

100% BIO semená rasce čiernej.

 

UPOZORNENIE:
NARIADENIE EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) č. 1924/2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach zakazuje označovať na výrobkoch a miestach, ktoré výrobky predávajú (e-shop) zdravotné účinky produktu. Preto podľa tohto nariadenia nemôžu byť žiadnym potravinám priraďované iné výživové a zdravotné tvrdenia okrem povolených. Všetky informácie o výživových a zdravotných tvrdeniach uvedené na našej stránke sú len súborom informácií voľne prístupných z domácich a zahraničných zdrojov a za žiadnych okolností nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení produktu prípadne jej nutričných a liečivých účinkoch. Pokiaľ chce spotrebiteľ presné informácie podložené odbornými a vedeckými štúdiami je dôležité oboznámiť sa s nimi prostredníctvom všetkých dostupných odborných zdrojov.

Alternatívne produkty

Prihlásenie

Udeľujem spoločnosti Biopoint.sk, s. r. o. súhlas so spracovaním osobných údajov získaných prostredníctvom cookies, a to najmä: IP adresa, lokalizačné údaje, informácie o aktivite na webovej stránke a pod. Účelom je personalizovanie reklamy, štatistické a analytické spracovanie dát. Údaje získané prostredníctvom cookies môžu byť spracúvané aj ďalšími zmluvnými partnermi Biopoint.sk, s. r. o.. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať. Bližšie informácie tu.