BIO Olej z vlašských orechov 250ml

BIO Olej z vlašských orechov 250ml

Hodnotenie produktu: 5/5 (4x)

Vaše hodnotenie:

NOVINKA

BIO olej z vlašských orechov lisovaný za studena, 250ml

12,90 € s DPH

Skladové číslo:

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: KRÄUTERLAND

BIO olej z vlašských orechov 250ml

Organický orechový olej - všestranný v kuchyni

Orechový olej je veľmi kvalitný olej, ktorý je vyrobený z nepražených vlašských orechov. Môžete ho využiť v kuchyni na dochucovanie rôznych jedál a má výhodu v to, že sa môže používať aj na starostlivosť o pokožku.

Náš olej z vlašských orechov dodáva jedlám skvelú chuť, môžete ho použiť na studené a teplé pokrmy.

Olej z vlašských orechov je plný dôležitých živín, ktoré môžu podporovať organizmus, napríklad má 3 258 mikrogramov vitamínu E na 100 gramov oleja z vlašských orechov. To zodpovedá štvrtine dennej potreby.

V orechovom oleji je však tiež obsiahnutých 15 μg vitamínu K a 10 749 mg nasýtených mastných kyselín. Predovšetkým sa nesmie zabudnúť na veľmi vysoký podiel kyseliny linolovej a to až 57 263 mg. Tento olej z vlašských orechov obsahuje ďalšie zložký, ktoré sú prospešné pre telo.

Kyselina linolová v organickom oleji z vlašských orechov:

Kyselina linolová, nenasýtená mastná kyselina. Kyselina linolová okrem iného podporuje pokožku, nechty a vlasy a pôsobí ako ochranná bariéra proti vplyvom prostredia, môže zabrániť poškodeniu vlasov a zabraňuje vzniku vrások.

Využitie oleja v kuchyni:

Bio orechový olej je mimoriadne vhodný aj pre šaláty a studené jedlá, rovnako ho však môžete využiť aj v teplých jedlách a pri pečení.

Orechový olej, podávaný v šalátovom dresingu, v smoothies alebo jednoducho na varenej zelenine, dodáva jedlám výbornú orechovú chuť.

Spotreba:

Po otvorení by fľaša orechového oleja mala byť dobre uzavretá a rýchlo spotrebovaná.

Skladovanie: 

Chladné, suché a chránené pred svetlom.

Dávkovanie: 

Odporúčame denne asi 1 až 3 čajové lyžičky čistého orechového oleja na vnútorné použitie.

Zloženie:

100% čistý BIO olej z vlašských orechov, lisovaný za studena v organickej kvalite . Možný zákal a sediment neovplyvňujú kvalitu.

 

Výživové hodnoty " BIO orechového oleja "

Priemerné nutričné ​​hodnoty

 100 ml

energia:

3404,00 kJ / 828 kcal

tuk

92 g

z toho
- nasýtené mastné kyseliny


9 g

- mononenasýtené mastné kyseliny

17 g

- polynenasýtené mastné kyseliny

72,2 g

sacharidy

0 g

vláknina

0 g

proteín

0 g

soľ

0 g

Prihlásenie

Udeľujem spoločnosti Biopoint.sk, s. r. o. súhlas so spracovaním osobných údajov získaných prostredníctvom cookies, a to najmä: IP adresa, lokalizačné údaje, informácie o aktivite na webovej stránke a pod. Účelom je personalizovanie reklamy, štatistické a analytické spracovanie dát. Údaje získané prostredníctvom cookies môžu byť spracúvané aj ďalšími zmluvnými partnermi Biopoint.sk, s. r. o.. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať. Bližšie informácie tu.