BIO Spirulina prášok (500g)

BIO Spirulina prášok (500g)

Hodnotenie produktu: 5/5 (2x)

Vaše hodnotenie:

NOVINKA

Bio organický prášok Spirulina

11,90 € s DPH

11,90 € s DPH Zľava 0%

Skladové číslo:

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: KRÄUTERLAND

Organický prášok Spirulina, vegánsky 500g

Spirulina, rod mikrorias, obsahuje množstvo prírodných vitamínov, minerálov a stopových prvkov. Spirulina dodáva telu železo, vápnik, zinok, horčík, vitamín B12, kyselinu listovú, enzýmy, chlorofyl a fytochemikálie. Mikro riasy sú bohaté nielen na beta karotén, ale spirulina obsahuje cenné rastlinné bielkoviny s esenciálnymi aminokyselinami a polynenasýtenými mastnými kyselinami.

Organická spirulina je stopercentne čistá, vegánska a vegetariánska a neobsahuje žiadne prídavné látky a farbivá.

POUŽITIE

1 čajovú lyžičku premiešajte vodou, ovocným džúsom, smoothies alebo kokteilom 1-2 krát denne. Vhodný pre vegetariánov a vegánov.

OBSAH BALENIA

  • 1 x 500 g

SKLADOVANIE

  • uskladňujte mimo priameho svetla a na suchých miestach (zabránite oxidácii)
  • spotrebujte čo najskôr od otvorenia

Upozornenia:

Odporúčaná denná dávka by sa nemala prekročiť. Výživové doplnky nenahrádzajú vyváženú a rozmanitú stravu a zdravý životný štýl. Výrobok by sa mal uchovávať mimo dosahu malých detí.

DE-ÖKO-064 
Poľnohospodárstvo mimo EÚ

Alternatívne produkty

Prihlásenie

Udeľujem spoločnosti Biopoint.sk, s. r. o. súhlas so spracovaním osobných údajov získaných prostredníctvom cookies, a to najmä: IP adresa, lokalizačné údaje, informácie o aktivite na webovej stránke a pod. Účelom je personalizovanie reklamy, štatistické a analytické spracovanie dát. Údaje získané prostredníctvom cookies môžu byť spracúvané aj ďalšími zmluvnými partnermi Biopoint.sk, s. r. o.. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať. Bližšie informácie tu.