Recepty

Zdravý šípkový čaj

Zdravý šípkový čaj Šípkový čaj, ktorý ta postaví na nohy a zahreje v zimnom období. Dodá telu potrebné vitamíny bez toho aby ste museli zbierať šípky.

Čítajte viac...

Zázvorové sušienky

Zázvorové sušienky Skvelý recept na voňavé zázvorové sušienky, ktoré sú mäkučké vo vnútri a chrumkavé zvonku. Najlepšie sa hodia k čaju alebo horúcej čokoláde.

Čítajte viac...

Kurkuma latte

Kurkuma latte Kurkuma latte alebo u nás známe ako zlaté mlieko je zázračný nápoj z kurkumy a je jedným z najmodernejších spôsobov ako koreň kurkumy konzumovať.

Čítajte viac...

Jednoduchá hokkaido tekvicová polievka

Jednoduchá hokkaido tekvicová polievka Zdravá a jednoduchá krémová tekvicová polievka, ktorá zahreje aj v jesennom počasí a dodá telu množstvo vitamínov.

Čítajte viac...

Prihlásenie

Udeľujem spoločnosti Biopoint.sk, s. r. o. súhlas so spracovaním osobných údajov získaných prostredníctvom cookies, a to najmä: IP adresa, lokalizačné údaje, informácie o aktivite na webovej stránke a pod. Účelom je personalizovanie reklamy, štatistické a analytické spracovanie dát. Údaje získané prostredníctvom cookies môžu byť spracúvané aj ďalšími zmluvnými partnermi Biopoint.sk, s. r. o.. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať. Bližšie informácie tu.